Norsk Kjøkkenfornying opererer over store deler av landet.

Ta kontakt med en av våre kjøkkenkonsulenter, nærmest deg:

Over 20 år i kjøkkenbransjen!

Hos Norsk Kjøkkenfornying kan du gjøre om ditt kjøkken for en rimelig penge uten å måtte ofre kvalitet, funksjonalitet eller design. Det har vært vår visjon siden starten i 2002, og den holder vi fortsatt fast ved da det har vist seg å være et konsept som våre kunder er fornøyd med.

Vårt hovedkontor ligger på Stange (ved Hamar). Fabrikken som vi produserer våre fronter hos, ligger i Falkenberg (Sverige) og heter NordDesign. Vi har vært med i NordDesign siden starten, og har i alle år hatt et kvalitetsbevisst og tett samarbeid!

Vi arbeider med personlig kontakt i alle ledd og kommer gjerne hjem til deg for et kostnadsfritt besøk, uten kjøpetvang. Hjertelig velkommen!

Våre regioner

Viken

( Eidsvoll, Lillestrøm, Enebakk, Aurskog-Høland, Årnes ) ( Østsiden fra Alna til Oppegård )

Stian Bjørtomt
Telefon: 98 62 23 54
E-post: stian@norsk-kjokkenfornying.no

Viken

(Hurdal, Nannestad, Ringerike, Bærum, Asker, Sætre)

Bjørn Langli
Telefon: 93 43 56 95
E-post: bjorn@norsk-kjokkenfornying.no

Viken 

(Tidligere Drammen, Nedre Eiker og Lier kommune.)

Svein Larsen
Telefon: 90 09 96 00
E-post: svein.n.larsen@gmail.com

Viken

(Nesoddtangen, Drøbak, Ås, Vestby, gamle østfold) Hurum landet (Spikkestad, Røyken, Bødalen, Slemmestad, Nærsnes, Tofte, Hyggen, Klokkarstua) Vestfold ned til Åsgårdstrand (Sande, Holmestrand, Horten, Åsgårdstrand, Hof, Hvittingfoss) Hokksund, Vestfossen, Kongsberg, Åmot, Geithus, Sigdal, Svelvik og Berger.

Hans Petter Kristoffersen
Telefon: 97 52 79 29
E-post: hpk@norsk-kjokkenfornying.no

Innlandet

( Moelv, Hamar, Løten, Stange, Tangen, Minnesund )

Stian Bjørtomt
Telefon: 98 62 23 54
E-post: stian@norsk-kjokkenfornying.no

Innlandet

( Tynset, Dombås, Lillehammer, Trysil, Gjøvik, Toten, Elevrum, Kongsvinger )

Jørn Fagerhaug
Telefon: 90 17 97 68
E-post: jorn@norsk-kjokkenfornying.no

Vestfold  og Telemark

( syd og vest for Sem. Kommuner Larvik, Sandefjord, Færder, Tønsberg og Re )

Per Helge Berg
Telefon: 90 06 93 66
E-post: Perhelge@norsk-kjokkenfornying.no

Nordland

Martin Skoglund
Telefon: 98 44 39 21
E-post: Martin@norsk-kjokkenfornying.no

Ronny Skoglund
Telefon: 92 63 68 13
E-post: ronny@norsk-kjokkenfornying.no

Oslo Øst for E6

Stian Bjørtomt
Telefon: 98 62 23 54
E-post: stian@norsk-kjokkenfornying.no

Oslo Vest for E6

Bjørn Langli
Telefon: 93 43 56 95
E-post: bjorn@norsk-kjokkenfornying.no

Trøndelag

Ronny Skoglund
Telefon: 92 63 68 13
E-post: ronny@norsk-kjokkenfornying.no

Martin Skoglund
Telefon: 98 44 39 21
E-post: Martin@norsk-kjokkenfornying.no

Møre og Romsdal, Sogn og Fjordane

Kurt Mork
Telefon: 95 13 69 79
E-post: kurt@norsk-kjokkenfornying.no

Tromsø

Tomas Fremnesvik
Telefon: 41 21 02 38
E-post: tomas@norsk-kjokkenfornying.no

Agder

Simon Telstø
Telefon: 91 69 39 88
E-post: Simon@norsk-kjokkenfornying.no

Bergen

Ole Jørgen Lunde
Telefon: 93 45 47 02
E-post: ole@norsk-kjokkenfornying.no